CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0562LX19-05 ID:5723490 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.562 inch |
| Średnica skrawania | 14.2748 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.43061 inch |
| Lf Functional Length | 87.1374 mm |
| Lu Usable Length | 2.82039 inch |
| Lu Usable Length | 71.638 mm |
| Długość całkowita | 5.40949 inch |
| Długość całkowita | 137.401 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.01849 |
| Waga | 0.469585 lb |
| Waga | 213 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 3/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.017717 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.45 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12150994 |