CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0625LX19-04 ID:5724479 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.625 inch |
| Średnica skrawania | 15.875 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.18302 inch |
| Lf Functional Length | 80.8486 mm |
| Lu Usable Length | 2.51198 inch |
| Lu Usable Length | 63.8044 mm |
| Długość całkowita | 5.1635 inch |
| Długość całkowita | 131.153 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01917 |
| Waga | 0.491631 lb |
| Waga | 223 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 3/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.010236 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.26 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 22000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12054976 |