CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0625LX19-05 ID:5724481 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-05 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.625 inch |
| Średnica skrawania | 15.875 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.7962 inch |
| Lf Functional Length | 96.4234 mm |
| Lu Usable Length | 3.1358 inch |
| Lu Usable Length | 79.6494 mm |
| Długość całkowita | 5.77551 inch |
| Długość całkowita | 146.698 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 5.01729 |
| Waga | 0.540133 lb |
| Waga | 245 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 3/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.010236 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.26 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12151005 |