CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0687LX25-04 ID:5724459 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.687 inch |
| Średnica skrawania | 17.4498 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 3.45459 inch |
| Lf Functional Length | 87.7466 mm |
| Lu Usable Length | 2.76141 inch |
| Lu Usable Length | 70.1398 mm |
| Długość całkowita | 5.67272 inch |
| Długość całkowita | 144.087 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01952 |
| Waga | 0.8143 lb |
| Waga | 369.36 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.020079 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.51 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 19000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12053801 |