CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0750LX25-04 ID:5723685 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 3.76713 inch |
| Lf Functional Length | 95.6851 mm |
| Lu Usable Length | 3.01387 inch |
| Lu Usable Length | 76.5523 mm |
| Długość całkowita | 5.98571 inch |
| Długość całkowita | 152.037 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01849 |
| Waga | 0.888464 lb |
| Waga | 403 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.009843 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 19000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12055035 |