CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0812C4-03 ID:6327993 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..Cx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.812 inch |
| Średnica skrawania | 20.6248 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 4.03679 inch |
| Lf Functional Length | 102.535 mm |
| Lu Usable Length | 2.45321 inch |
| Lu Usable Length | 62.3115 mm |
| Długość całkowita | 4.9989 inch |
| Długość całkowita | 126.972 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02119 |
| Waga | 0.828939 lb |
| Waga | 376 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.031496 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 21500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26327993 |