CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0875LX25-04 ID:5723662 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-04 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.875 inch |
| Średnica skrawania | 22.225 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.31261 inch |
| Lf Functional Length | 109.54 mm |
| Lu Usable Length | 3.51639 inch |
| Lu Usable Length | 89.3162 mm |
| Długość całkowita | 6.53374 inch |
| Długość całkowita | 165.957 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 4.01873 |
| Waga | 1.01413 lb |
| Waga | 460 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.022835 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.58 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 17500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12053834 |