CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D0937C4-03 ID:6327997 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..Cx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.937 inch |
| Średnica skrawania | 23.7998 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 4.46588 inch |
| Lf Functional Length | 113.433 mm |
| Lu Usable Length | 2.82912 inch |
| Lu Usable Length | 71.8596 mm |
| Długość całkowita | 5.4289 inch |
| Długość całkowita | 137.894 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.01934 |
| Waga | 0.950193 lb |
| Waga | 431 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.01378 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.35 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 21500 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26327997 |