CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D1062LX31-02 ID:5723774 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.062 inch |
| Średnica skrawania | 26.9748 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 3.08111 inch |
| Lf Functional Length | 78.2603 mm |
| Lu Usable Length | 2.14489 inch |
| Lu Usable Length | 54.4801 mm |
| Długość całkowita | 5.46421 inch |
| Długość całkowita | 138.791 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01967 |
| Waga | 1.42198 lb |
| Waga | 645 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.029528 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.75 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11881063 |