CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D1187LX31-02 ID:5723325 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.187 inch |
| Średnica skrawania | 30.1498 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 3.38778 inch |
| Lf Functional Length | 86.0496 mm |
| Lu Usable Length | 2.39722 inch |
| Lu Usable Length | 60.8894 mm |
| Długość całkowita | 5.77319 inch |
| Długość całkowita | 146.639 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01956 |
| Waga | 1.41096 lb |
| Waga | 640 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.043307 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12115471 |