CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne A880-D1250LX38-02 ID:5723344 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 880, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2013 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A880..LXxx-02 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25 inch |
| Średnica skrawania | 31.75 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 3.55828 inch |
| Lf Functional Length | 90.3802 mm |
| Lu Usable Length | 2.52372 inch |
| Lu Usable Length | 64.1026 mm |
| Długość całkowita | 6.33791 inch |
| Długość całkowita | 160.983 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 2.01898 |
| Waga | 2.11864 lb |
| Waga | 0.961 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 1/2 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.035433 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.9 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 88 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12115482 |