CoroDrill® 881, płytka wiertarska 881-030308M-P-GM14024 ID:5962755 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 881, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 881, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2024 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 881..P-GM1 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.098425 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.5 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.002414 lb |
| Waga | 1.095 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 53 |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 881/U LC: 881-0303-P |
| Gan Insert Rake Angle | 18 deg |
| Gatunek | 4024 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962755 |