CoroDrill® 881, płytka wiertarska 881-040308M-P-GM12044 ID:5962758 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 881, płytka wiertarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 881, płytka wiertarska |
| Rodzina produktów | 2024 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 881..P-GM1 |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.110236 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.8 mm |
| Promień naroża | 0.031496 inch |
| Promień naroża | 0.8 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.004519 lb |
| Waga | 2.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | 53 |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroDrill 881/U LC: 881-0403-P |
| Gan Insert Rake Angle | 18 deg |
| Gatunek | 2044 |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Insuc Insert Usage Code | Peripheral |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Wep Wiper Edge Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962758 |