CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne 881-D2100L25-03 ID:5962343 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2024 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 881..Lxx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.826772 inch |
| Średnica skrawania | 21 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 3.2728 inch |
| Lf Functional Length | 83.1292 mm |
| Lu Usable Length | 2.48031 inch |
| Lu Usable Length | 63 mm |
| Długość całkowita | 5.51181 inch |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3 |
| Waga | 0.822325 lb |
| Waga | 373 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.059055 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 79 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962343 |