CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne 881-D2250L25-03 ID:5962357 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2024 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 881..Lxx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.885827 inch |
| Średnica skrawania | 22.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 3.50902 inch |
| Lf Functional Length | 89.1292 mm |
| Lu Usable Length | 2.67717 inch |
| Lu Usable Length | 68 mm |
| Długość całkowita | 5.74803 inch |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.02222 |
| Waga | 0.878543 lb |
| Waga | 398.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -metric: 25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.043307 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 79 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962357 |