CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne A881-D0937LX25-03 ID:5962412 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® 881, wiertło na płytki wymienne |
| Rodzina produktów | 2024 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A881..LXxx-03 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.937 inch |
| Średnica skrawania | 23.7998 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 3.66672 inch |
| Lf Functional Length | 93.1346 mm |
| Lu Usable Length | 2.811 inch |
| Lu Usable Length | 71.3994 mm |
| Długość całkowita | 5.90571 inch |
| Długość całkowita | 150.005 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3 |
| Waga | 0.978853 lb |
| Waga | 444 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (ISO9766 drill shank) -inch: 1 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.029 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.7366 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25962412 |