CoroDrill® Delta-C, wiertło węglikowe R840-2000-30-A0A1220 ID:5749000 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroDrill® Delta-C, wiertło węglikowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroDrill® Delta-C, wiertło węglikowe |
| Rodzina produktów | 1099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R840..30-A0A |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | CN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.02362 inch |
| Lf Functional Length | 127.6 mm |
| Lu Usable Length | 2.48031 inch |
| Lu Usable Length | 63 mm |
| Długość całkowita | 5.15748 inch |
| Długość całkowita | 131 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 3.15 |
| Waga | 1.01523 lb |
| Waga | 460.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank (DIN6535-HA) -metric: 20 |
| Bsg Basic Standard Group | DIN 6537 K |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | XM |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1220 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 3661 1/min |
| Sig Point Angle | 140 deg |
| Tcha Achievable Hole Tolerance | H9 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11491804 |