CoroMill® 161, frez do kół zębatych 161-080Q27-3 ID:6565252 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 161, frez do kół zębatych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 161, frez do kół zębatych |
| Rodzina produktów | 2068 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 161..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.098425 inch |
| Cw Cutting Width | 2.5 mm |
| Średnica skrawania | 3.14961 inch |
| Średnica skrawania | 80 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.06299 inch |
| Dconms Connection Diameter | 27 mm |
| Lf Functional Length | 1.77165 inch |
| Lf Functional Length | 45 mm |
| Waga | 1.81882 lb |
| Waga | 825 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -metric: 27 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.23622 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut XS -size 3L (MACL 3 250-T) CW=2.5 |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26565252 |