CoroMill® 200, frez czołowy R200-068Q27-12M ID:5742314 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R200..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.67717 inch |
| Średnica skrawania | 68 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.06299 inch |
| Dconms Connection Diameter | 27 mm |
| Średnica skrawania | 3.14961 inch |
| Średnica skrawania | 80 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Waga | 1.63671 lb |
| Waga | 742.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -metric: 27 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 1204M0 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3.5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10911062 |