CoroMill® 200, frez czołowy R200-105Q32-20M ID:5742371 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R200..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4.13386 inch |
| Średnica skrawania | 105 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 4.92126 inch |
| Średnica skrawania | 125 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Waga | 4.54153 lb |
| Waga | 2.06 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -metric: 32 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.590551 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 15 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.393701 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 10 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 2006M0 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3.5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10900293 |