CoroMill® 200, frez czołowy R200-109Q32-16M ID:5742324 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R200..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4.29134 inch |
| Średnica skrawania | 109 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 4.92126 inch |
| Średnica skrawania | 125 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Waga | 4.3872 lb |
| Waga | 1.99 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -metric: 32 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.472441 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 12 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 1606M0 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 2.5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10900234 |