CoroMill® 200, frez czołowy RA200-016MN25-09M ID:5737641 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA200..MNxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.625 inch |
| Średnica skrawania | 15.875 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Średnica skrawania | 1 inch |
| Średnica skrawania | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 5.19685 inch |
| Lf Functional Length | 132 mm |
| Lu Usable Length | 3 inch |
| Lu Usable Length | 76.2 mm |
| Waga | 1.21034 lb |
| Waga | 549 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Whistle Notch/Weldon (DIN1835-B/E) -inch: 1 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.28125 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.14375 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.187 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.7498 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 09T300 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 13 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 37500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80003751 |