CoroMill® 200, frez czołowy RA200-025MN32-13M ID:5737647 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA200..MNxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1 inch |
| Średnica skrawania | 25.4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 1.5 inch |
| Średnica skrawania | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 6.29921 inch |
| Lf Functional Length | 160 mm |
| Waga | 2.50445 lb |
| Waga | 1.136 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Whistle Notch/Weldon (DIN1835-B/E) -inch: 1 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.375 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9.525 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.25 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.35 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 130400 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 11 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 26300 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80005224 |