CoroMill® 200, frez czołowy RA200-038R19-13H-HD ID:5739065 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA200..Rxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.5 inch |
| Średnica skrawania | 38.1 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Średnica skrawania | 2 inch |
| Średnica skrawania | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Waga | 1.49914 lb |
| Waga | 680 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.375 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9.525 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.25 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.35 mm |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 130400 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 6 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18800 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80021972 |