CoroMill® 200, płytka frezarska RCHT10T3M0-KLH13A ID:5739906 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RCHT-KL |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.173228 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4.4 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.393701 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 10 mm |
| Promień naroża | 0.19685 inch |
| Promień naroża | 5 mm |
| Grubość płytki | 0.15625 inch |
| Grubość płytki | 3.96875 mm |
| Waga | 0.005137 lb |
| Waga | 2.33 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.19685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KL |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 200 RC10T3M |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | R: round |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | NKS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10996020 |