CoroMill® 200, płytka frezarska RCHT2006M0-PL1025 ID:5739478 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RCHT-PL |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.255906 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 6.5 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.787402 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 20 mm |
| Promień naroża | 0.393701 inch |
| Promień naroża | 10 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.0431 lb |
| Waga | 19.55 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.115354 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.93 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | PL |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 200 RC2006M |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | R: round |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PH |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10996215 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 8424877 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-RS25-RFG15B-042DB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-RS25-RFG15B-042DB |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: C2A-RS25-RFG15B-042DB
ID materiału zamiennika: 8424877