CoroMill® 200, płytka frezarska RCKT1606M0-KM3040 ID:5740445 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 200, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 200, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RCKT-KM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.216535 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.5 mm |
| Średnica okręgu wpisanego | 0.629921 inch |
| Średnica okręgu wpisanego | 16 mm |
| Promień naroża | 0.314961 inch |
| Promień naroża | 8 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.024163 lb |
| Waga | 10.96 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.092126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.34 mm |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | KM |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 200 RC1606M |
| Gatunek | 3040 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Kod kształtu płytki | R: round |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10931502 |