CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-12B20-040 ID:5743628 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Bxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | FR |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.58268 inch |
| Lf Functional Length | 91 mm |
| Lu Usable Length | 0.834646 inch |
| Lu Usable Length | 21.2 mm |
| Waga | 0.372582 lb |
| Waga | 169 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 20 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.425197 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 10.8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-1202) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 21000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11068514 |