CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-20EH20 ID:6550038 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..EH |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.759843 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.3 mm |
| Lf Functional Length | 1.1811 inch |
| Lf Functional Length | 30 mm |
| Waga | 0.169095 lb |
| Waga | 76.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E20 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.704724 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 17.9 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-20T3) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26550038 |