CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-25B25-080 ID:5743626 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Bxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.3937 inch |
| Lf Functional Length | 137 mm |
| Lu Usable Length | 3.14961 inch |
| Lu Usable Length | 80 mm |
| Waga | 0.906542 lb |
| Waga | 411.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.492126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 12.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.877953 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 22.3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-2504) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 24000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11068584 |