CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-25EH25 ID:6550039 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..EH |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.37795 inch |
| Lf Functional Length | 35 mm |
| Waga | 0.249343 lb |
| Waga | 113.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.877953 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 22.3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-2504) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26550039 |