CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-25T12 ID:5743694 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Txx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | FR |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.818898 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20.8 mm |
| Lf Functional Length | 1.37795 inch |
| Lf Functional Length | 35 mm |
| Waga | 0.216274 lb |
| Waga | 98.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Threaded coupling (MSSC) -size M12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.492126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 12.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.877953 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 22.3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-2504) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11389840 |