CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-30B32-100 ID:5743746 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Bxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.1811 inch |
| Średnica skrawania | 30 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 6.33858 inch |
| Lf Functional Length | 161 mm |
| Lu Usable Length | 3.55906 inch |
| Lu Usable Length | 90.4 mm |
| Waga | 1.63142 lb |
| Waga | 740 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 32 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.590551 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 15 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.05906 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 26.9 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Masterball Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-3006) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 19500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11105684 |