CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-40C4-080 ID:5743820 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Cx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.5748 inch |
| Średnica skrawania | 40 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 1.26766 lb |
| Waga | 575 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.787402 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 20 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.24409 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 31.6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-4007) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12466226 |