CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216-50B50-125 ID:5743808 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..Bxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.9685 inch |
| Średnica skrawania | 50 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.11024 inch |
| Lf Functional Length | 206 mm |
| Lu Usable Length | 4.92126 inch |
| Lu Usable Length | 125 mm |
| Waga | 5.51156 lb |
| Waga | 2.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 50 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.984252 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 25 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.75591 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 44.6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Masterball Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (R216-5007) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11553452 |