CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym RA216-10EH10 ID:6550052 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216..EH |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375 inch |
| Średnica skrawania | 9.525 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.364173 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.25 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Waga | 0.017637 lb |
| Waga | 8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.31 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.874 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (RA216-1002) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26550052 |