CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym RA216-10O16-038 ID:5739150 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216..Oxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375 inch |
| Średnica skrawania | 9.525 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Lu Usable Length | 0.716535 inch |
| Lu Usable Length | 18.2 mm |
| Waga | 0.458341 lb |
| Waga | 207.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.1875 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.7625 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.31 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.874 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (RA216-1002) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11371253 |