CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym RA216-13EH12 ID:6550053 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216..EH |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.5 inch |
| Średnica skrawania | 12.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.484252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12.3 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Waga | 0.222667 lb |
| Waga | 101 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.444 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.2776 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216 (RA216-1302) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12700 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26550053 |