CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym R216-1603E-MS30T ID:5853570 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..E-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.308661 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 7.84 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.114173 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.9 mm |
| Grubość płytki | 0.125 inch |
| Grubość płytki | 3.175 mm |
| Waga | 0.005534 lb |
| Waga | 2.51 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | E-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 metric -1603 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | S30T |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25853570 |