CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym R216-20T3E-M1025 ID:5743601 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..E-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.38622 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 9.81 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.15748 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4 mm |
| Grubość płytki | 0.15625 inch |
| Grubość płytki | 3.96875 mm |
| Waga | 0.011795 lb |
| Waga | 5.35 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | E-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 metric -20T3 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11371640 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 7100943 |
| Replacement Product - Ordering Code | R216-20 T3 E-M 1130 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=R216-20 T3 E-M 1130 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: R216-20 T3 E-M 1130
ID materiału zamiennika: 7100943