CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym R216-20T3M-MH13A ID:5743639 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..M-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.393701 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 10 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.15748 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4 mm |
| Grubość płytki | 0.15625 inch |
| Grubość płytki | 3.96875 mm |
| Waga | 0.010692 lb |
| Waga | 4.85 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | M-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 metric -20T3 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | KNS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11068680 |