CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym R216-2504M-M1010 ID:5743709 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..M-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.492126 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 12.5 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.185039 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4.7 mm |
| Grubość płytki | 0.1875 inch |
| Grubość płytki | 4.7625 mm |
| Waga | 0.020106 lb |
| Waga | 9.12 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | M-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 metric -2504 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 1010 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12355125 |