CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym R216-3006M-M4220 ID:5743781 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216..M-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.590551 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 15 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.232283 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 5.9 mm |
| Grubość płytki | 0.25 inch |
| Grubość płytki | 6.35 mm |
| Waga | 0.040036 lb |
| Waga | 18.16 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | M-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 metric -3006 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 4220 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PK |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12339445 |