CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym RA216-3807M-M1025 ID:5738355 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216, płytka do frezu z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1009 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216..M-M |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 0.75 inch |
| Cemr Cutting Edge Major Radius | 19.05 mm |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.26378 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 6.7 mm |
| Grubość płytki | 0.312598 inch |
| Grubość płytki | 7.94 mm |
| Waga | 0.018475 lb |
| Waga | 8.38 g |
| Parametry techniczne | |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | M-M |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 216 inch -3807 |
| Gan Insert Rake Angle | 0 deg |
| Gatunek | 1025 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11164204 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania. |
| Replacement Product - Material Id | 7100966 |
| Replacement Product - Ordering Code | RA216-38 07 M-M 1130 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=RA216-38 07 M-M 1130 |
Informacje o zamienniku:
Inny gatunek w stosunku z do oryginalnego produktu – Proszę sprawdzić prędkość skrawania.
Kod zamiennika: RA216-38 07 M-M 1130
ID materiału zamiennika: 7100966