CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216F-16A20S-100 ID:5743714 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216F..AxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.629921 inch |
| Średnica skrawania | 16 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 6.53543 inch |
| Lf Functional Length | 166 mm |
| Lu Usable Length | 2.97244 inch |
| Lu Usable Length | 75.5 mm |
| Waga | 0.647939 lb |
| Waga | 293.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 20.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.025197 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.64 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.094488 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (R216F-1640) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 20000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11529140 |