CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216F-20A25S-115 ID:5743795 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216F..AxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 7.51969 inch |
| Lf Functional Length | 191 mm |
| Lu Usable Length | 3.23622 inch |
| Lu Usable Length | 82.2 mm |
| Waga | 1.22357 lb |
| Waga | 555 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.031496 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.11811 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (R216F-2050) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11529173 |