CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216F-25A32S-135 ID:5743743 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216F..AxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 8.46457 inch |
| Lf Functional Length | 215 mm |
| Lu Usable Length | 3.8189 inch |
| Lu Usable Length | 97 mm |
| Waga | 2.38981 lb |
| Waga | 1.084 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 32.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.03937 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.149606 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (R216F-2560) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11529206 |