CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym R216F-32A32S-054 ID:5743776 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216F..AxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.27559 inch |
| Lf Functional Length | 134 mm |
| Lu Usable Length | 2.12598 inch |
| Lu Usable Length | 54 mm |
| Waga | 1.87393 lb |
| Waga | 850 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 32.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.047748 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.2128 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.188976 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (R216F-3070/3270) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 35500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11529210 |