CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym RA216F-10O13S-038 ID:5739530 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216F..OxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | FR |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375 inch |
| Średnica skrawania | 9.525 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12.7 mm |
| Lf Functional Length | 3.73228 inch |
| Lf Functional Length | 94.8 mm |
| Lu Usable Length | 1.10236 inch |
| Lu Usable Length | 28 mm |
| Waga | 0.341276 lb |
| Waga | 154.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1/2 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.014992 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.3808 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.055118 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (RA216F-1026) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11535381 |