CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym RA216F-19O19S-075 ID:5738643 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 216F, frez trzpieniowy składany z czołem kulistym |
| Rodzina produktów | 1010 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA216F..OxxS |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | FR |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.75 inch |
| Średnica skrawania | 19.05 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 5.53248 inch |
| Lf Functional Length | 140.525 mm |
| Lu Usable Length | 2.93406 inch |
| Lu Usable Length | 74.525 mm |
| Waga | 0.896621 lb |
| Waga | 406.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.03 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.762 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.110236 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 216F (RA216F-1950) |
| Hand Hand | R |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 85 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11535462 |